Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Başkan Kaya, Sosyal Medya Uzmanlarını Ağırladı..

Sosyal medya uzmanları Geyve’yi gezdi

Uluslar arası Sosyal Medya Derneği Başkanı ve Yönetimi Geyve’yi gezdi. Belediye Başkanı Murat Kaya’ya misafir olan dernek yöneticileri ilçede ki yatırımları inceledi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kısa adı USMED olan Uluslar arası Sosyal Medya Dernek yöneticilerini misafir etti. Türkiye’de sosyal medya, dijital medya ve mobil medya kullanıcısı olan şahıs ve kuruluşların temsil edildiği derneğin yöneticilerine ilçede ki yatırımları ve tarihi mekanları gezdiren Başkan Kaya, misafirlerini İlçe Kaymakamı İlyas Memiş’in yazdığı Geyve Şiiri ile çeşitli hediyeler vererek uğurladı.

17/25 Aralık, 15 Temmuz gibi ülkenin bekasını ilgilendiren önemli konularda sosyal medyadan yaptıkları çağrılar ve paylaşımlarla büyük kalabalıkları organize eden USMED ekibini ilçesinde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “Genç ve yetenekli arkadaşlara yaptıklarımızı anlattık. İlçemizin tanıtımı için yaptığımız etkinliklerde ciddi katkıları oldu. Güzel bir gün geçirdiğimizi düşünüyorum. Ziyaretleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2085 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle