Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Sosyal Hizmet Merkezi İnşaatı Başladı..

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu Geyve’de yapımına başlanan Sosyal Hizmet Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından ilçede yapımına başlanan Sosyal Hizmet Merkezi inşaatında incelemelerde bulunmak üzere Geyve’ye geldi.

İl Müdürü Mutlu Işıksu, Belediye Başkanı Murat Kaya ile Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret ederek Sosyal Hizmet Merkezi projesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.Daha sonra Kaymakam Memiş ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Karaçay deresi kenarında yapımına başlanan Sosyal Hizmet Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Kaymakam İlyas Memiş Sosyal Hizmetler Merkezinin tamamlandığında ilçemiz için önemli olduğunu ve devletimizin her geçen yıl sosyal hizmet alanında çok daha fazla imkanlar ve hizmetler sunduğu bu kurumun hizmetlerinden halkımızın yerinde istifade edeceğini ifade ederek, bu hizmetin ilçemizde yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 Kaymam Memiş ziyarette Sosyal Hizmetler İl Müdürü Müdürü Mutlu Işıksu ile yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3243 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle