Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Son İftar Alifuatpaşa YeniMahalle’de

ALİFUATPAŞA MAHALLESİ İFTARDA BULUŞTU

Bu yıl 6.’sı düzenlenen Alifuatpaşa Yenimahalle Gençlik Derneği Geleneksel İftar Programı yoğun katılımla gerçekleştirildi

GENİŞ BİR KATILIM

Geyve belediye başkanı Murat Kaya, Geyve ilçe kaymakamı İlyas Memiş, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İl Meclis Üyeleri Hasan Çetinkaya ve Metin Atalay, Geyve ilçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedri, Geyve müftüsü Rahmi Yiğit, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Taraklı Termal Sahibi İşadamı Ahmet Varnalıoğlu, Ak Parti Geyve ilçe başkanı Abdullah Özdemir Alifuatpaşa Ülkü Ocakları Başkanı Arif ekinci, İlhan tan tesisleri Müdürü Mutlu Yıldız, mahalle muhtarı Adem Arıcan ve bölge halkı tarafından geniş bir katılım sağlanarak gerçekleştirildi.

“BÜTÜNLEYİCİ FAALİYETLER”

Küçük bir toplulukla başlayan, sonrasında birbirine kenetlenen mahalle sakinleri, Alifuatpaşa Yenimahalle Gençlik Derneği çatısı altında toplanarak birçok başarılı organizasyona ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Dernek başkanlığı görevini yürütmekte olan Hüseyin Çetinkaya, derneği kurma amaçlarının eski mahalle kültürünü yaşatarak mahallesinde yaşayanları birbirine kenetleyerek örnek teşkil etmek olduğunu belirterek, bundan sonra da daha kavrayıcı ve bütünleştirici faaliyetler düzenlemeye devam edeceklerini anlattı.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Kadir Gecesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde çocuklar da unutulmadı. Davete katılan çocuklar için palyaço eğlencesi tertip edildi, hediyeler dağıtıldı.

Başkan Çetinkaya, Alifuatpaşa Yenimahalle gençlik derneği olarak Ramazan bayramının 2. Günü ilki düzenlenecek çocuk festivalin de de çocukları eğlendirici bir çok aktivitenin yer alacağını, bunun yanı sıra çekilişler, ücretsiz ikramlar ve çocuklara hediyelerin dağıtılacağını, kısacası festivale katılanlara keyifli anlar yaşatacaklarını vurguladı.

Geceye canlı müzik performansı ile son vereceklerini belirten Çetinkaya, tüm bölge halkını festivale davet ederek sözlerini noktaladı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

904 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Son İftar Alifuatpaşa YeniMahalle’de için 1 yorum

  1. bozok66 dedi ki:

    Emeği geçenleri tebrik ve takdir ederim

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle