Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Videolar

Pamukova Devlet Hastanesi Karantina Altında

son-dakika-pamukova-da-domuz-gribi-suphesi-kisi-musahede-altinda_1-cropPamukova İlçe Hastanesinde aynı aileden 7’si çocuk 13 kişi domuz gribi şüphesi ile müşahede altına alındı.. Hastane acil servisine hasta alınmıyor..

Pamukova Teşvikiye mahallesinden dün gece yarısı aşırı ateş ve ishal nedeni ile Pamukova İlçe hastanesine müracaat eden 7’si çocuk 13 kişi “ Domuz Gribi “ şüphesi ile müşahede altına alındı.

Domuz grbi şüphesi ile dün gece yarısından bu yana Pamukova İlçe Hastanesi Acil Servisinde gözlem altında tutulan 7’si çocuk 13 kişi’ye kesin tanının konulması isin Sakarya dan Uzman hekim beklenirken, maskesiz hastaneye kimse alınmıyor, hastanenin acil servisi hastalara kapatıldı.

Hastane yetkilileri 7’si çocuk 13 kişinin domuz gribi şüphesi ile müşahede altında tutulduğunu doğrularken, acil serviste yatan hastalar servise naklediliyor.

Pamukova İlçe hastanesine tedavi için gelen tüm hastalara maske takılırken, hastalar dün gece yarısından bu yana domuz gribi şüphesi ile müşahede altına alınan 13 kişinin kesin tanısının konulması için Uzman doktorların bu saate kadar gönderilmemesine ve hastanenin karantina altına alınmamasına tepki gösterdiler.

Pamukova İlçe hastanesinde şu ana kadar kriz masası da oluşturulmaması dikkat çekti.

İsmail Çetintaş-PAMUKOVAHALK

son-dakika-pamukova-da-domuz-gribi-suphesi-kisi-musahede-altinda_1

 

4755 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle