Hoşgeldiniz  

admin | 26 Eylül 2011 | Firmalar, Mühendislik-Müteaahhitlik-Proje-Tasarım

SNL Yapı

Mimarlık-Mühendislik-Proje-İnşaat-Danışmanlık

Zeynep ŞENEL                                                               Ömer  FARUK ŞENEL

Mimar                                                                                       İnşaat Mühendisi

SNL Yapı 30 yıllık tecrübenin ardından, 2010 yılında şirketleşen bir firmadır. Mimarlık, Mühendislik ve Müteahhitlik alanlarında hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığı 2 inşaat mühendisi ve 1 mimarla yola çıkarak ileride kadrosunu arttırmayı hedeflemektedir.

 

“Tasarım” SNL Yapı’nın önceliklerinden biridir. Her arazinin kendine özgü verileri vardır. Bu veriler tasarımın temelini oluşturmak için en ince ayrıntısına kadar, kullanıcının ihtiyaçları da göz önüne alınarak, değerlendirilmektedir.Tasarımın başarısı rastlantıya bırakılmayarak, mimari ürünün 3 boyutlu anlatımlarıyla kullanıcının projeyi algılaması kolaylaştırılmaktadır.

Vizyonu, yenilikçi çözümler üzerinedir. Her projenin kendine özgü verilerini değerlendiren, Mimar/ Mühendis-İşveren etkileşimini, projenin tasarım ve uygulama aşamalarında, üst düzeyde tutarak, projenin doğru gelişmesini sağlayan bir anlayışla hizmetlerine devam etmektedir.

2676 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

SNL Yapı /Mimarlık-Mühendislik-Proje-İnşaat-Danışmanlık için 1 yorum

  1. SNL Yapı dedi ki:

    SNL Yapı ‘nın Vizyonu, yenilikçi çözümler üzerinedir. Her projenin kendine özgü verilerini değerlendiren, Mimar/ Mühendis-İşveren etkileşimini, projenin tasarım ve uygulama aşamalarında, üst düzeyde tutarak, projenin doğru gelişmesini sağlayan bir anlayışla hizmetlerine devam etmektedir.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle