Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Siyasi Partilerin Geyve İlçe Başkanlarının Kurban Bayramı Mesajları

siyasi_partilerin_uye_sayisi_h593

Geyve’de faaliyetlerini devam eden siyasi partilerin ilçe başkanları Kurban Bayramı Dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

muhittin ırmakAk Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin IRMAK, Kurban Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Birlik beraberlik çağrısı yapan Irmak, “Bayramlaşmak; barışmaktır, kucaklaşmaktır, yardımlaşmaktır. Bayramlar; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bu vesile ile Geyveli hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor; bayramın tüm insanlığa bolluk, bereket, barış, kardeşlik, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum”

Muhittin IRMAK

Ak Parti

Geyve İlçe Başkanı

chp_grup_baskanvekilleri_belli_oldu_h1041Chp Geyve ilçe Başkanı Ertan İnönü, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bayramlar birliktir, dirliktir, kardeşliktir.

Bayramlar sevgidir, saygıdır.

Bayramlar dayanışmadır, yardımlaşmadır, paylaşmadır.

Bütün vatandaşlarımızla İslam âleminin Kurban Bayramını esenlik, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum.

Ertan İNÖNÜ
CHP GEYVE İLÇE BAŞKANI

cemalettin-dinçer-bayram-kutlaması-350x265Mhp Geyve İlçe teşkilatı başkanı Cemalettin DİNÇER Kurban  bayramı münasebeti dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Yaşadığımız ağır ve kasvetli günlerle birlikte Mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmış bulunuyoruz.

Dini ve milli bayramlarımız bizi birbirimize yaklaştıran, aynı istikamete yönlendiren ve aramızdaki engelleri kaldıran dönemlerdir.

Türk milleti ebediyete kadar son yurdunda; bağımsız, onurlu ve milli değerlerine sahip çıkarak bayramlarını karşılayacak  ve ayrılma çetelesi tutanlara asla fırsat vermeyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimizin, Türk-İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tüm içtenliğimizle tebrik ediyor, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini daha nice bayramlara ulaşmasını Cenab-ı Allah’tan diliyor, hemşerilerimizi Bayramın ikinci günü saat 14:00’de Geyve Gültekin Düğün Salonu’nundaki bayramlaşmaya, ailelerinizle birlikte bekliyoruz.

Geyve Milliyetçi Hareket Partisi

İlçe Teşkilatı adına;

Başkan

Cemalettin DİNÇER

irfan tufanolu bayram mesajıSaadet partisi Geyve İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bayramların, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günler olduğunu anlatan Tufanoğlu, şöyle konuştu:

“Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları anlam ve önemine uygun olarak kutlamaya çalışmalı ve bu süreçte herkesin elinden gelen tüm çabayı göstermesi gerektiğini ifade etti.

Bu vesile ile başta Geyve’li hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban bayramını tebrik eder, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını, barış huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

İrfan TUFANOĞLU

Saadet Partisi İlçe Başkanı

3899 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle