Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Eylül 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

SİMYA Koleji Açıldı…

Simya Koleji açıldı

Geyve Özel Simya Koleji coşkuyla açıldı.

Geyve Meslek Yüksek Okulunun yanındaki binasında açılış yapıldı.

Açılışa Milli Eğitim müdür vekili Yavuz Şengül, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veliler katıldı. Öğretmenler ev sahipliği yaptı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra, okulun hayırlara vesile olması için; İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit hoca dua etti.

SİMYACI TİTİZLİĞİ

Kolejin kurucu müdürü Yüksel Şahin açılış konuşmasında özetle şunları söyledi: Simya Kolejleri olarak, insanların eğitim alanındaki beklentilerini karşılamayı hedefledik. Bunun için çalışan öğretmenleri simyacı titizliğiyle mesleğinin erbabı olanlardan seçiyoruz. Çünkü amacımız “Önce insan, önce eğitim.”

Geyve Milli Eğitim Müdür vekili Yavuz Şengül de Geyve’de ilk defa açılan kolejin, eğitime önemli katkılarda bulunacağını vurguladı.

Okulun açılış kurdelesi birlikte kesildi. Sınıflar gezildi. davetlilere kurabiye, meyve suyu ikram edildi. Davetliler okulu ve açılış programını çok beğendi.

Programı öğretmen Mehmet Aydoğan başarıyla sundu.

N.Cihan-M.Aydoğan/ Geyvemedya.com

 

1866 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

SİMYA Koleji Açıldı… için 1 yorum

  1. geyveli veli dedi ki:

    Malesef günden güne eğitimde fırsat eşitliği diye birşey kalmadı. mantar gibi kolej ve özel okul bitiyor. devletimiz de sağolsun buna çanak tutuyor. sanırım bu gidişle eğitim tamamen özelleşecek. Milli eğitimin kalitesi kasıtlı olarak düşürülüyor. aileler çaresizlik içinde biriktirdikleri üç kuruş ile çocuklarına özel okullarda istikbal kazanmaya çalışıyor. Allah kurtarsın bizi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle