Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler, Yaşam

Sigortacılar Kahvaltıda Buluştu…

Sigortacılar Kahvaltıda Buluştu…

Geyve İlçesinde sigortacılık yapan ” Altuğ Sigorta Aracılık Hizmetleri ” sahibi Neşet Çakır, Sakarya İlinde sigortacılık yapan işyeri sahiplerinin geleneksel kahvaltılarına ev sahipliği yaptı.
Geyve Belediyesinin ” M. Fatih Safitürk Seyir Terası” Tesisinde düzenlenen kahvaltıya, sigortacılar katıldı. Ev sahipliğini yapan Neşet Çakır kısa hoş geldiniz konuşmasında; katılımcılara teşekkür etti ve kahvaltı mekanını tanıttı.
Neşe içinde devam eden ve çekilen fotolar ile sona eren kahvaltı sonrasında katılımcılar birlikte ” Yöresel Ürünler Merkezi” ne gitti.
Çakır konuklarına merkezi gezdirerek bilgilendirmeler de bulundu. Birlikte içilen çaylar sonunda, bir sonra ki kahvaltıda buluşmak üzere sözleşen konuklar ilçeden ayrıldı.
Ev sahibi Neşet Çakır açıklamasında şu bilgileri verdi: “Geleneksel hale gelen kahvaltılarımızda mesleki uygulamalarda karşılaşılan sorunlar ile ilgili olarak bilgi ve tecrübe aktarımlarında bulunuyoruz. Sorunlarını aktaran arkadaşlarımıza yardımcı olmağa çalışıyoruz. Kısaca hem mesleki dayanışmalar sergiliyoruz hem de birlikte neşeli anlar geçiriyoruz.”

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

1017 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle