Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

SGK Vatandaşı Bilgilendirdi

SGK Vatandaşı Bilgilendirdi

Geyve’de SGK esnafı, sigortalı ve Bağkur’lu vatandaşı bilgilendirdi.

Geyve SAMEK’te yapılan toplantıya Geyve Esnaf Odası başkanı İsmail Bilir, muhtarlar derneği başkanı Süleyman Pınar, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Sakarya İl SGK müdür yardımcısı Hüseyin Ulukaya, Geyve SGK müdürü Halil Bilir ve memur Serhat Aksoy slayt eşliğinde 7143 sayılı kanunla ilgili şunları söylediler:

18 Mayıs 2018 tarihinde resmi gazetede yayımlanan 7143 Sayılı Kanun gereği Sosyal Güvenlik prim borçlarının yapılandırılması işlemlerini içeren “2018-19 Sayılı 7143 sayılı Kanun Uyarınca Kurum Alacaklarının Yapılandırması” genelgesi yayımlandı. Genelge ile bağkur prim borçları, işveren ssk prim borçları, kısacası tüm Sosyal Güvenlik prim borçları yapılandırma işlemlerinin nasıl olacağı, başvuruların nereye ve nasıl yapılacağı vs yapılandırma ile ilgili tüm hükümler yer alıyor. Bildiğiniz üzere bu kanun kapsamında yapılandırma başvuruları 01 Haziran 2018 tarihi itibariyle başladı ve son başvuru tarihi 31 Temmuz 2018 olacak.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1372 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle