Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Yaşam

Sakarya ikinci sırada…..

IMG_7411Türkiye Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığı  tarafından düzenlenen ve  yurt genelinde kurum çalışanlarının katıldığı “Ben Olsaydım…” proje yarışması çerçevesinde ödüle layık görülen Geyve SGK eski Müdürü Hüseyin ULukaya ile SGK’nın Geyve’li İcra Uzmanı Hasan Bilin’e ödülleri Ankara da düzenlenen  bir törenle verildi.

81 ilden 213 projenin değerlendirildiği yarışma kapsamında 15 proje ödüle layık görüldü. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan’ın da katıldığı ödül töreninde ilk üçe giren projenin sahiplerine dizüstü bilgisayar, diğerlerine ise tablet bilgisayar hediye edildi.

Yarışmada, ‘Ben olsaydım…’ konulu proje yarışması kapsamında Ankara’daki çalışanlar 36 proje ile birinci olurken, Sakarya 24 proje ile ikinci, İstanbul 23 proje ile üçüncü sırada yer aldı. Yapılan değerlendirme sonucu 15 proje değerlendirmeye alınarak ödüle layık görüldü.

Sakarya   SGK il müdür yardımcısı Hüseyin Ulukaya ‘Tam Sosyal Güvenlik’, Hasan Bilgin ‘Sosyal Güvenlik Alacaklarının Tahsilatının Sağlanması İçin İcra Memurlarının Rantabl Çalışmasının Sağlanması’, Mehmet Hanefi Taştan ‘e-iletişim’ konulu  projelerle    ödüllerini aldı.

Ödül töreninde konuşan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, kurum çalışanlarının büyük bir özveriyle çalıştıklarını ifade ederek, “SGK son derece önemli ve devasa bir kurum. Bizler de hedeflerimizi daha da yükseltmenin bilincindeyiz. SGK olarak Türkiye’deki büyük dönüşümün parçasıyız, bu nedenle çalışmalarımızı hiç durmadan sürdürmek mecburiyetindeyiz” dedi.

Projecilik anlayışının daima ön planda tutulması gerektiğine inandığına dikkati çeken Gökalp İlhan, önerilen projelere de destek vermeye devam edeceğini kaydetti.

Sakarya nın 81 ildeki kurumların önüne geçerek Ankara dan sonra ikinci sırada ödüle layık görülen ve Kurum Başkanlığı tarafından tebrik edilen   Sakarya Sosyal Güvenlik İl müdürü Nurten Canbasoğlu ,çalışanları ile gurur duyduğunu belirtti ve “aldığımız bu ödüller çalışanlarımızı teşvik ve motive etmiştir. Kurumsal sorunlara karşı hepimizin sorumluluğu var bu projelerin ödüllendirildiği kadar hayata geçmesi de çok önemlidir. Personelime ve kurum başkanlığımıza teşekkür ederim” dedi.

Geyvemedya/Haber  Merkezi

 

 

 

 

 

 

2696 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle