Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Sezai Matur Geyve’de…

sezai-matur-geyve-koop-muhtarlar-dernegi-baskani-ziyareti- (5)“Sakarya Gazeteciler Cemiyeti”  Başkanı ve Sakarya Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sezai  Matur ve Sakarya Yeni haber Gazetesi Sahibi Naci Koşunda Geyve İlçesinde ziyaretlerde bulundu.

Matur ve Koşunda, Kurum Yöneticilerini ve STK (Sivil Toplum Kuruluşları)  ziyaret etti. Ziyaretlerinde kendilerine Sakarya Yeni Haber Gazetesi Geyve Temsilcisi ve Geyve Medya Haber Müdürü Namık Cihan da eşlik etti.

GEYVE AYVASI’NIN TADI BAŞKA…

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı ve İlçe Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar konuklarını makamında kabul etti.Kısa hoş geldiniz konuşması sonunda, Pınar konuklarına kısa açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Geyve İlçesinde görev yapan 73 muhtarın sorumlulukları ve görevleri, yürürlüğe giren Büyükşehir Yasası ile adeta kuşa döndü. Elimiz kolumuz bağlandı. Tarımsal yönden Geyve İlçesi adeta meyve ve sebze cenneti. Ispanak yetiştirerek, kereviz yetiştirerek, biber yetiştirerek sadece bu ürünler ile geçinen mahallelerimiz var. Ayva meyvesi ilçemizin sembolü oldu. Ülke çapında tercih edilen bir marka oldu, tadı bir başka güzel olan Geyve Ayvası.” Pınar konuklarını öğle yemeğinde ağırladı.

GEYVE KOOP. ZİYARETİ

Konuklar yemek sonrası, Geyve Koop Başkanı Ali Demir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Geyve Koop Bşk. Yrd. Erkan Demir de hazır bulundu. Ali Demir konuklarına yeni uygulamaya başlanılan yeni araçlar ile taşımacılık konusunda açıklamalar yaptı. Araçların özelliklerini tanıttı. ve yöneltilen soruları cevapladı.

Konuklar pazar yerini de kapsayan bir çarşı turu yaparak daha önceden tanıdıkları esnafları ziyaret etti.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

2055 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle