Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Kasım 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Sezai Karakoç Anıldı…

Geyve’de Kültür ve Edebiyatımızda Sezai Karakoç Konulu Panel Düzenlendi.

Geyve Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda “Kültür ve Edebiyatımızda Sezai Karakoç” konulu panel düzenlendi.

İktisat Profesörü-Gazeteci-Yazar Prof. Dr. Ersin Nazif Gürdoğan, Araştırmacı-Yazar Dr. Şakir Diclehan ile Araştırmacı-Yazar ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı panele; Kaymakam İlyas Memiş, Garnizon Komutanı Per. Atğm. Hakan Has, Belediye Başkan Vekili Neşet Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dğğan, İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, İlçede görevli bazı daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve halkımız katıldı.

Panelde Şairin düşünce ve felsefesi, kültür, sanat ve edebiyat dalında yapmış olduğu hizmetler anlatıldı. Katılımcıların sormuş oldukları sorular da cevaplandırıldıktan sonra Kaymakam İlyas Memiş konuşmacılara değerli anlatımlarından dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

616 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle