Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Şeyda İle Fatih Ömür Boyu Birlikteliğe Evet dedi.

Şeyda İle Fatih Ömür Boyu Birlikteliğe Evet dedi.

Geyve İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Hayrettin-Hatice Çilingir çiftinin kızı Şeyda ile, ilçemizin tanınmış  iş adamlarından bir dönemin siyasetçisi, kabzımal Vedat-Hasibe Eren çiftinin oğlu Fatih, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekrem Yüce’nin kıydığı nikah ile dünya evine girdi.

Geyve Saygın tesislerinin muhteşem atmosferinde gerçekleştirilen ve genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine çok sayıda seçkin davetli katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Çilingir ile Eren ailelerinin mutlu gecesinde çiftin nikahını aile dostları Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken, şahitliklerini Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat, Belediye Başkanının eşi Filiz Kaya, Ak Parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir yaptı.Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce nikah sonrası çifte her iki cihanda saadetler diledi.Çiftin aile cüzdanını gelin hanıma Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya birlikte mutluluklar dileyerek takdim etti.

Genç çift, aileleriyle birlikte, misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Geyvemedya.com ailesi olarak yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

 

3092 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle