Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Şubat 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Sevgiye Uzanan Eller..

SEVGİYE UZANAN ELLER

Geyve Anadolu imam Hatip Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri sosyal sorumluluk ve sosyal etkinlikler kapsamında Alifuatpaşa Özel Eğitim Anaokulunu, ziyaret ettiler.

Geziye Geyve İmam-Hatip Lisesi öğretmenlerinden Esra Cafer ve Kadriye Öztürk ile öğrenciler katıldı. Anaokulu müdürü Seyhan Duman ve öğretmenler ev sahiliği yaptı.

İmam-Hatip Lisesi öğrencileri, Özel Eğitim Anaokulu öğrencilerine hediyeler verdiler, onlarla fotoğraf çektirdiler, kendilerini onların yerine koydular. Onların duygularını anlamaya çalıştılar, eğlendiler sevindiler, şükrettiler. Öğrenciler hem güldüler hem de kardeşlerini güldürdüler.

Geyve İmam-Hatip Lisesi müdürü Erol Erdem konuyla ilgili şunları söyledi: Bir gün sonra özel eğitim anaokulu velileri okulumuza iadei ziyarette bulundular. Onlarla kahvaltı yaptık. Müftülük görevlisinin sunduğu değerler eğitimi sohbetine katıldılar.

Okul müdürü Erol Erdem sözlerine şöyle devam etti:” Okul olarak hem akademik hem de sosyal etkinliklerde iddialıyız. Öğrencilerimiz hem derslerde başarılı hemde sosyalleşmede oldukça başarılılar.

Geçen yıl üniversite sınavında gösterdiğimiz başarı çıtasını bu yıl daha da yükselteceğiz. “dedi.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

974 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle