Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Kasım 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Sendikacılardan Başkan Kaya’ya ziyaret

memursen-sendika-temsilcileri-geyve-belediye-baskani-murat kaya-ziyareti- (2)Geyve ilçesinde faaliyette bulunan Memur-Sen’e bağlı sendika temsilcileri Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Ak Parti 22-23-24. Dönem Milletvekili Hasan Ali Çelik ile Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak’ında katıldığı sendikacıların ziyaretinde Memur-Sen İlçe Başkanı ve Toç-Bir-Sen İşyeri temsilcisi Salih Demir, Bem-Bir-Sen Belediye Temsilcisi Muhammet Numan Kısa, Eğitim-Bir-Sen Geyve şube Başkanı İbrahim Özkan, Diyanet-Sen Geyve Şube Başkanı  Aleattin Tan, Toç-Bir-Sen İşyeri temsilcisi Hamdi Yel, Sağlık-Sen İşyeri temsilcisi Saim Kırmızı ile Büro-memur-sen temsilcisi Ömer Bozbaş hazır bulundu.

Ziyarette gündeme ilişkin önemli konular karşılıklı olarak görüşülürken, fikir alış verişinde bulunuldu.Sendikacılar Başkan Kaya’ya kabulünden dolayı teşekkür ettiler. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ise ziyaretten memnunluk duyduğunu, sendikaların Türkiye’de olmassa olmazlardan biri olduğunu ifade ederek, sendika başkan ve temsilcilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

memursen-sendika-temsilcileri-geyve-belediye-baskani-murat kaya-ziyareti- (1)

 

1815 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle