Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Siyaset, Videolar, Yaşam

Selim Yağcının Oğlu Dünya Evine Girdi

selim-yagcinin-oglu-emin-yagci-ece-ors-ile-dunya-evine-girdi-Geyve’de görev yaptığı yıllarda ilçenin sevilen hakimlerinden olup daha sonra siyasete atılan, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ‘nın oğlu Emin Yağcı ile Ece Örs’ün düğün törenine siyasetçiler, bürokratlar, İş adamları, Yağcı ve Örs ailelerinin çok sayıda seveni ile Geyve ilçesinden de çok sayıda misafir katıldı.

HER GENÇ KIZ BÖYLE GELİN OLMAK İSTER

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın oğlu Avukat Emin Yağcı, mehteran takımı ve Bilecik halkını arkasına alarak muhteşem bir gelin alma töreni gerçekleştirdi.

Eşine Az Rastlanır Gelin Alıcı

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın oğlunun gelin alıcısı mehteran takımı eşliğinde oldu.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın Avukat oğlu Emin Yağcı’nın gelin alıcısı mehteran takımı eşliğinde olurken, yoğun katılım ise gözlerden kaçmadı. Gelinin oturduğu evin sitesinin dış demirleri kapatılarak Emin Yağcı’dan adet usulü para istenildi. Ve bunun üzerine Emin Yağcı 100 TL vererek kapıyı açtırıp gelini muhteşem bir törenle aldı.

Bilecik Belediyesi kapalı pazarı’nda yapılan düğüne, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Şeyh Edebali üniversitesi rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, Denizli Büyükşehir belediye başkanı Osman Zolan, Bilecik Tugay ve Garnizon komutanı Tuğ General Halis zafer Koç, Bursa Büyükşehir belediye başkanı Recep Altepe, Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, ilçe belediye başkanları, Ak Parti Bilecik il ve ilçe yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Belediye Başkan Vekili Nihat Can’ın sunumu ile başlayan düğün töreninde, Emin ve Ece çiftinin nikahını Selim Yağcı kıydı. Nikah merasimine geçmeden önce Konuşmasını yapan Selim Yağcı;

Hakimlikten geldiğim için çok cübbe giydim, çok karar verdim ama bu akşam siz değerli misafirlerimiz ve değerli şahitlerimiz huzurunda cübbeyi giyerken ellerim titredi. Yüzlerce nikah kıydım ancak insan çocuklarının nikahını nasıl kıyacağını kestiremiyor. Yavrularımın bu mutlu gecesinde, siz değerli dostlarımızla bir arada olmanın haklı hazmını ve gururunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu bize yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Genç çiftin nikah şahitliğini, Bilecik Şeyh Edebali üniversitesi rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, Denizli Büyükşehir belediye başkanı Osman Zolan, Bilecik Tugay ve Garnizon komutanı Tuğ General Halis zafer Koç, Bursa Büyükşehir belediye başkanı Recep Altepe, Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ve Bilecik valisi Ahmet Hamdi Nayir üstlenirken Nikahı ise Bilecik Belediye başkanı Selim Yağcı kıydı.

Nikah merasiminin ardından dans eden ve pastalarını kesen çiftimiz, ünlü ses sanatçısı Cihan Yıldız’ın seslendirdiği parça ile danslarına devam ettiler..

KAYNAK:haber228

GELİN ALMA

DÜĞÜN

5205 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle