Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Sandıkta vereceğimiz her EVET muhalefetin yalanlarına cevap olacaktır.Halk Cumhurunu da, Vekilini de kendi seçecektir” dedi.

Ak Parti Geyve teşkilatı referandum startını Sekirharman Mahallesinde verdi.

Sekiharman ve Hisarlık mahallerinde 16. Nisan’da referandum ile oylanacak anayasa değişiklik maddelerinin anlatıldığı programa Geyve Belediye başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ile yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ayağa Takılan Prangalara Son

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması çalışmalarımızda bu akşam Sekiharman mahallemizdeyiz. İnşallah Bu Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin halk oylamasının kabul edilmesiyle; ülkemiz hizmetlerden çok daha hızlı faydalanacaktır. Hamdolsun 15 yıldır Ak Parti tek başına kurduğu hükümet ile bunca engellemelere rağmen ülkemizi nereden nereye getirdi. Artık bu gömlek bu gövdeye dar geliyor. Bürokratik engeller ve bunun gibi bir sürü engeller ülkenin hızına yetişemiyor. Geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek için, koalisyonlardan, Cumhurbaşkanı ve Başbakan kavgalarından , hükümet kurulma krizlerinden ve çift başlılıktan ülkenin ayağına takılan bu bürokratik prangalardan bıktık.

Geyve’den Güçlü Destek

2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize bürokrasi’ de ki hantallık ve siyasi istikrarsızlık ile varamayız. Hızlı karar alınacak, herkesin kendi işini yapacağı, güçler ayrılığının tam olarak uygulanacağı sistem değişikliğine Geyve’den güçlü destek vermek istiyoruz.

Başkan Kaya konuşmasının sonunda, Sandıkta vereceğimiz her “EVET” muhalefetin yalanlarına da cevap olacaktır. Halk Cumhurunu da kendi seçecek, Vekili de kendi seçecektir.Durmak yok, huzura ve hizmete devam” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

HİSARLIK PROGRAMI

3065 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle