Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Şehit Ailesine Ziyaret

Kaymakam Memiş, beraberinde Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte, vatan için şehit olan askerin ailesini ziyaret etti

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. R. Gökhan Civek ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar ile birlikte, Aydın ili Didim İlçesinde vatani görevini yapmaktayken 08/12/1999 tarihinde şehit olan J. Er Erkan Eren’in annesi Hasibe Eren’i Doğantepe Mahallesindeki evinde ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Doğantepe mahallemizden Şehidimiz Erkan Eren’nin ailesine ziyarette bulunduk. Onların hakkın asla ödenmez. Bizler sizin evlatlarınızız. Tüm şehidlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun, dedi.

Her türlü ihtiyaçlarında kapılarının şehit ailelerine açık olduğunu belirten Kaymakam Memiş; Evlatlarınız vatanımızın bölünmez bütünlüğünü müdafaa etmek için gözlerini kırpmadan şehadet şerbeti içti. Şehit olurken de bizlere emanet olarak ailelerini bıraktı. Bizde bu emanete her zaman sonuna kadar sahip çıkacağız. Kapımız onlara sonuna kadar açık. Şehit ailelerimizi bayramlarda yapılan rutin ziyaretlerin dışında da ara ara ziyaret ederek hal ve hatırlarını sormak için bu ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, Devletimizin her zaman şehit ailelerimizin yanında olduğunu ifade etti.

Şehit Erkan Eren’in ailesi ziyaretten memnun kaldığını belirterek teşekkür etti.

Kaymakam Memiş, Başkan Kaya ve beraberindekiler Şehit ailesi ziyareti sonrası heyet yapımı devam eden Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezi inşaatını gezdiler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2484 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle