Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Şehit Aileleri ve Gaziler İftarda Buluştu

Geyve Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen iftar programında şehit aileleri, gaziler ve aileleri ve konuklar bir araya geldi.

“YÖRESELDE NEFİS MENÜ, KUSURSUZ HİZMET”

“Geyve Belediyesi Yöresel Ürünler Üretim Merkezi”n de düzenlenen iftara kurum yöneticileri ve aileleri de katıldı.Üretim Merkezinin huzurlu ortamı, nefis menüleri ve kusursuz hizmetle birleşince iftar programına katılanların duydukları keyif yüzlerinden okundu. Katılımcılar, görüşemedikleri dostları ile de bir araya gelmenin tadını çıkardı.

İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, iftar duasını ve yemek sonu duasını yaptırdı ve huzurlu ortamda bulunmaktan aldığı mutluluğu açıkladı.

“KAPIMIZ HER DAİM AÇIK”

Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında şunları söyledi: “Sizlerle iftarda bir araya gelmekten mutlu oldum. Bizlerin kapıları sizlere her daim açıktır. Gelemezseniz haber verin bizler sizlerin ayaklarınıza geliriz. Hiç bir konuda en ufak bir sıkıntınız olmasın. Sizleri burada ağırlamaktan şeref duydum. İnşallah seneye de Sakarya kenarındaki yeni yerimizde iftarda buluşuruz. Hepiniz buraya kadar geldiniz ayaklarınıza sağlık. Hepinize teşekkür ediyorum, hayırlı akşamlar diliyorum.”

“ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN VATANIMIZ İÇİN YAPTIKLARI TARTIŞILAMAZ”

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş konuşmasında; “Kaymakamlığımız ve Belediyemiz tarafından organize edilen iftar programına hoş geldiniz. Hepinizi bu vesile ile muhabbetle selamlıyorum. Şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlerde yerleri farklı. Şehitlerimiz vatanın huzuru için canlarını feda etmişlerdir, gazilerimiz de bu uğurda mücadele etmişlerdir canlarını ortaya koymuşlardır. Şehitlerimizin ve gazilerimizin vatanımız için yaptıkları tartışılamaz. Şanlı tarihimiz, şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıkları ile doludur. Bu nedenle şehitlerimize ve gazilerimize her türlü hürmeti gösteriyoruz. Ramazanınızı tebrik ediyorum. Hepinizi hürmetle selamlıyorum.” Dedi.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

1000 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle