Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Şehir Sakarya Nehriyle Barışacak..

ŞEHİR NEHİRLE BARIŞACAK

Ak Partiden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilen Ekrem Yüce ziyaretlerini sürdürüyor.

Sakaryayenihaber gazetesini ziyaret eden AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Mekece’den Karasu’ya şehri Sakarya Nehri’yle buluşturmak için bir proje hazırladıklarını belirterek, “Biz maalesef nehirle kaynaşamadık. Şehri nehirle barıştıracağız” dedi

ESER BIRAKMAK İSTİYORUM

AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakaryayenihaber gazetesi ziyaretinde  İmtiyaz Sahibi Yaşar Koşunda ve Genel Yayın Müdürü Sezai Matur ile bir araya geldiği ziyaretinde;”en büyük hedefinin doğup büyüdüğü Sakarya’ya eser bırakmak olduğunu söyledi. Yüce, “Ben makamlara doydum. Şehre hizmetkar olmak için geliyoruz. Şahsımıza son süreçte yoğun talep oldu, teşkilat sahip çıktı ve karar vericiler de uygun gördü. Bize düşen hizmetkar olmak” dedi.

EYLEM PLANI YAPACAĞIZ

ÇAYKUR Genel Müdürlüğü ve DOKAP’ta önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Yüce, “DOKAP’ın başındayken bir eylem planı yapmıştık. Sakarya için de eylem planı hazırlayacağız. Biz Sakarya’ya sevdalıyız. Milletvekili adaylığımın ardından ÇAYKUR Genel Müdürlüğü’ne geri döndüm. İki ayımı bile doldurmadan gece 22.21’de arandım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğum ve Ankara’ya gelmem istendi” dedi.

BENİM EKİBİM SAKARYALI

Sakarya için yapacakları eylem planlarıyla şehrin tüm dinamiklerini harekete geçireceklerini vurgulayan Yüce, “Bu şehrin odaları var, borsaları var ve sivil toplum kuruluşları var. Bizim hazırladığımız projeleri önce halkla bütünleştirmemiz gerekiyor” dedi. Kendisine sık sık ekibinin sorulduğunu söyleyen Yüce, “Ekibim Sakaryalı. Biz vatandaşların ihtiyaçlarını biliyoruz ve insanların ‘iyi ki burada yaşıyorum’ diyeceği bir Sakarya için uğraşıyoruz” dedi.

MEKECE’DEN KARASU’YA

Mekece’den Karasu’ya Sakarya Nehri’ni şehirle buluşturmak için bir proje hazırladıklarına değinen Ekrem Yüce, “Projemiz ekonomi, turizm ve ulaşım temeline oturacak. Sakarya Nehri şehrimizin her şeyi. Bugüne kadar Sakarya Nehri bizden korktu, biz Sakarya Nehrinden korktuk. Biz maalesef nehirle kaynaşamadık. Şehri nehirle barıştıracağız. Bu projeyle belki de Dünya Proje Yarışması’na katılabiliriz. Tüm detayları inceliyoruz” şeklinde konuştu.

1745 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle