Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Aralık 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

SEDAŞ Öğrencileri Bilgilendirdi

SEDAŞ Öğrencileri Bilgilendirdi

SEDAŞ Meslek Lisesi Öğrencilerini Bilgilendiriyor

SEDAŞ’ın sosyal sorumluluk anlayışı ile başlattığı “İş güvenliğinde meslek lisesi öğrencileri ile el ele” projesi kapsamında, Sinan Bey Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, öğrencileri ile bir araya geldi.

SEDAŞ tarafından; elektrik projeleri uygulamaları usul ve esasları, proje kontrol aşamaları ve bu konularda pratikte karşılaşılan sorun ve problemler, İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) ile ilgili Sakarya İlinde, Geyve Sinan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine seminer verildi. Öğrencilerin sorularına da cevaplar verilen seminerde, öğrencilerle staj aşamasında İnşaatlarda çalışılırken dikkat edecekleri iş güvenliği hususlarını anlatan broşürler de paylaşıldı.

SEDAŞ TECRÜBELERİ AKTARDI

Sinan Bey MTAL Okul Müdürü Hasan Hüseyin Kurşun, konuyla ilgili şunları söyledi: “SEDAŞ yöneticilerini öğrencilerimizle bir etkinlik organizasyonu kapsamında konferans vermeleri için davet ettik. Okulumuzun “ Elektrik Elektronik Teknolojisi” alanından bu yıl mezun olacak öğrencilerimize, SEDAŞ Kurumsal iletişim Müdürü Ayhan Erkovan SEDAŞ’ın faaliyet ve tanıtımı hakkında bilgilendirme sağlarken, SEDAŞ’ın Enerji Müsaadeleri 3.Şahıslar Proje Onay Sorumlusu Elektrik Elektronik Mühendisi Emre Akdemir ile Sayaç Operasyon Sorumlusu Elektrik Mühendisi Musa Dereli, SEDAŞ’ın proje onayı, tesisat teknik kontrolü, kayıp kaçak konusu ve çalışma sırasında yaşanan iş güvenliği riskleri ve önlemleri hakkında bilgi paylaşımında bulundular ve tecrübelerini aktardılar. Öğrencilerimiz için çok faydalı oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

666 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle