Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ekim 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

SEDAŞ Muhtarları Unutmadı

SEDAŞ Muhtarlar Gününü Unutmadı

SEDAŞ’ın Geyve, Pamukova ve Taraklı İlçelerinin şebeke operasyonundan sorumlu olan   SEDAŞ Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Levent Akın,  Muhtarlar Günü için Geyve Muhtarlar derneği başkanı Süleyman Pınar’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Levent Akın, Dernek Başkanı Pınar’a sorumluluk alanındaki tüm mahalle ve köy muhtarlarının,  muhtarlar gününü kutladığını bildirdi.

SEDAŞ Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Levent Akın’ın Geyve Muhtarlar derneği başkanı Süleyman Pınar’ı ziyaretinde Safıbey Mahallesi muhtarı İsmail Aşçıoğlu’da hazır bulundu.

“SEDAŞ MUHTARLAR GÜNÜNÜ UNUTMUYOR”

SEDAŞ Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Levent Akın, SEDAŞ olarak şehrimize, ilçelerimize, mahallelerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu memleket bizim. Tüm sektörlere enerji veriyoruz. Dağıttığımız enerji ile katma değer sağlıyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti hedefliyoruz. Elektriğin şebekemizde kesintisiz olarak var olması için 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Zorlu ve meşakkatli bir işimiz olsa da enerji gibi hayati bir konuda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Muhtarlarımızla sık sık işbirliği ve dayanışma içinde etkin bir iletişim sağlıyoruz. Muhtarlarımız da seçilerek göreve geliyorlar ve bu makamda, vatandaşlarımıza hizmet verilmesi için zor görevleri yerine getirmek için çalışıyorlar. Devletin kurumları ile vatandaş arasında hizmet verebilmek için köprü oluyorlar. Muhtarlarımızı 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesi ile tebrik ediyoruz. Nice sağlıklı ve güzel günlerde mahalle ve köylerinde muhtarlarımızın en iyi hizmeti verilebilmeleri için kendilerine kolaylıklar diliyoruz.  SEDAŞ olarak muhtarlar günlerini kutluyoruz.” diye konuştu.

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar  “SEDAŞ’ın genç ve dinamik yöneticileri ve ekipleri bizleri bu özel günümüzde unutmuyor. Teşekkür ediyoruz..Ayrıca SEDAŞ Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Levent Akın’ın Muhtarlar Günü nedeniyle kutlama amaçlı yaptığı nezaket ziyaretinden  onur ve mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

572 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle