Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Şubat 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler, Yaşam

SAYŞAD Olağan Kongresini Gerçekleştirdi.

SAYŞAD OLAĞAN KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Sakarya Yazarlar Şairler Derneği SAYŞAD olağan kongresini gerçekleştirdi.

2005 yılından itibaren Sakarya’da kültür ve sanat faaliyetlerine devam eden SAYŞAD 24.02.2018 Cumartesi günü Sakarya’daki dernek binasında üyelerinin çok büyük bir bölümünün katılımıyla olağan kongresini gerçekleştirdi.

Dernek yönetim kurulu başkanı Çetin ELVEREN’in açılış ve hoş geldiniz konuşmasından sonra divan kurulu başkanlığına İbrahim AÇILAN seçildi. Divan kurulu ve yazman seçiminden sonra yönetim ve denetim raporları okunarak ibra edildi.

Daha sonra yeni yönetim seçimine geçildi ve üyelerin tamamına yakınının oyları ile Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Çetin ELVEREN, Belgin ÖZKOÇ, İbrahim AÇILAN, Canan EREREN, Huriye ACAR, Emrah KİRİŞÇİ ve Gürsu ERİNÇ, Yedek üyeliklerine Hanifi ALİOSMANOĞLU, Aslıhan Ergin ATEŞ, Aysel ÖZDEMİR, Yılmaz YÜREK, Nefise ERTAN, Zübeyde AKSOY, Fahri GENÇ, Denetleme Kurulu Asil Üyeliklerine Şükran KINALI, Ahmet KURT, Ali ÇETİNKAYA, Yedek üyeliklerine Ceyda CEVHER, Nezahat CÖMERT ve Nebahat SEYREK seçildiler.

Geyvemedya ailesi olarak SAYŞAD yeni yönetim kuruluna başarılar diliyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1697 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle