Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Şubat 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet, Sakarya

Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneği (SAYŞA) olağan kongresini 12.02.2012 Pazar günü Sakarya Deprem müzesi karşısı Varna Han’daki binasında gerçekleştirdi.

Faaliyetlerini 2005 yılından beri çeşitli alandaki çalışmalarla devam ettiren dernek, olağan kongresini üyelerinin ve misafirlerin katılımı ile gerçekleştirdi.

Açılış, saygı duruşu veİstiklâl marşının söylenmesinden  sonra açılış konuşmasını dernek başkanı Kenan BALCI yaptı ve katılımcılara teşekkür etti.

 

Divan kurulunun seçiminden sonra geçmiş dönemin çalışmaları anlatıldı ve faaliyet raporu okundu. Raporların ibrasından sonra seçimlere geçildi.

Yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Kenan BALCI, Erdal DURSUN, Mehmet KURNAZ,İbrahim AÇILAN, Polat BOZKUŞ, Necati ÖZTURAÇ, Nizamettin İLHAN; yedek üyeliklerine Canan EREREN,  Ekrem YALBUZ,  Hanefi ALİOSMANOĞLU,  Yüksel KARAHAN, Şahinde BAŞPINAR,  Çetin ELVEREN ve Elif DÖNMEZ, Denetim Kurulu asil üyeliklerine Muammer KILIÇ, Sevim ASLANALP, Cemile YÜZÇELER; yedek üyeliklerine Cevriye OYMAK; Yılmaz TAŞ ve Hüseyin KABA seçildiler.

Seçimlerden sonra söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Kenan BALCI, kendilerine gösterilen güven ve teveccühe teşekkür ederek bundan sonra da Sakarya kültürüne hizmet edebilmek amacıyla çalışmalarına daha da hız vererek devam edeceklerini belirtti.

http://Geyvemedya.com ailesi olarak ilçemizde de çeşitli faaliyetlere imza atan Sakarya Yazarlar veŞairler Derneği’ne (SAYŞA) başarılar diliyoruz.

İbrahim AÇILAN-Geyvemedya.com

1779 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle