Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Yaşam

Saü’de Sıla Çoşkusu

SAÜ-18.-Bahar-Şenliklerinde-Sıla-Rüzgarı-Esecek

Sakarya Üniversite Bahar şenliğinde sahne alan ünlü sanatçı Sıla, yeni ve eski şarkılarını seslendirerek, hayranlarını coşturdu.

18. SAÜ Bahar Şenlikleri kapsamında yapılacak olan konserlerden bir tanesi gerçekleştirildi.

 

Sakarya Üniversitesi 18’inci Bahar şenlikleri kapsamında ünlü pop müzik sanatçısı Sıla, dün akşam üniversiteli gençlerle buluştu. Esentepe Kampüsünde gerçekleşen konserde iki saat boyunca sahnede kalan Sıla, söylediği şarkılarla öğrencilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Sıla, “Sizler için uzun yollardan geldik. Atmosfer çok iyi, çok eğleneceğiz. Geldiğiniz için hepinizin ayağına sağlık” diyerek Sakarya Üniversitesi öğrencilerini coştururken, konser alanında büyük bir kalabalık oluşturan Sıla hayranları, sanatçıya büyük ilgi gösterdi. Sakarya’da muhteşem bir konser veren Sıla, kendisini izleyen müzik severleri adeta müziğe doyurdu. Konserde taşkınlık çıkaran alkollü gençlere ise Sakarya Üniversite’si Güvenlik Müdürü Özkan Toçoğlu, müdahale etti.

SAÜ-18.-Bahar-Şenliklerinde-Sıla-Rüzgarı-Esecek

 

 

 

 

 

 

 

 

3362 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle