Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ekim 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

SAÜ Vakfı öğrencileri Geyve’de yürüdü..

SAÜ Vakıfı öğrencileri Geyve’de yürüdü..

SAÜ Vakfı Ortaokulu 5 ve 6. sınıf öğrencileri, Ultima Doğa Sporları temsilcisi profesyonel dağcı Hüseyin Kılıçaslan önderliğinde Doğancıl Köyü Kılıçkaya parkurunda yürüyüşe katıldılar.

Geyve ilçesi sınırları içerisinde bulunan, Kapıorman Dağları’nın bir parçası olan ve birçok yürüyüş parkurunu da içinde bulunduran Kılıçkaya’da yürüyüşe başlamadan önce, gün boyu gerekecek enerjiyi depolamak için güzel bir kahvaltı yapan öğrencilerimiz sonrasında yürüyüşe başlamak için bu tepenin eteklerinde bulunan Doğancıl Köyü’ne ulaştılar.

Doğal güzellikleri keşfetmeye can atan öğrencilerimiz sonbaharın eşsiz renkleriyle oluşan manzara eşliğinde yürüyüşlerine devam ederken güzel kareler yakaladılar. SAÜ Vakfı Özel Okulları Ortaokul Müdürü Mehmet Enes Çığıl ve eğitim lideri Hasan Neğiş, öğrencilerin doğa bilincini pekiştirmek amacıyla “İnsanın doğayla olan ilişkileri ve doğayı korumak için yapılması gerekenler” hakkında bilgilendirme yaptılar.

Eğitim lideri Merve Türküm, sınıf öğretmenleri Beyza Çağırıcı ile Tuğba Küpçüoğlu’nun da eşlik ettiği doğa yürüyüşünde öğrencilerimiz mutlu bir şekilde evlerine döndüler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1045 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle