Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

SATSO’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya, yerel seçimler sonrası hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda; Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyeleri, Fiskobirlik yönetim kurulu başkanı Lütfi Bayraktar ve Hizmet-iş sendikası Sakarya Başkanı Mesut Gökdemir Geyve Belediye Başkanı Murat kaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ,”Yoğun programlarınız arasında bizleri kabul ettiğiniz için size teşekkür ediyorum. Geyve’ye güzel hizmetleriniz oldu. Yeni dönemde de bu hizmetlerin devam edeceğinden şüphemiz yok. Sivil toplum kuruluşu olarak Geyve’ye hizmet noktasında bizim üzerimize düşen bir görev varsa yapmaya hazırız” dedi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Şehrimiz çok zengin bir potansiyele sahip. İlçelerimizin her birinin farklı avantajları var. Rekabetin yoğun olarak yaşandığı, ülkelerin değil şehirlerin ilçelerin birbiriyle yarıştığı bir dönemde, bizim ilçelerimiz de sanayi, ticaret, tarım hayvancılık ve turizm kapasiteleri ile rekabette öncü olabilecek potansiyele sahipler. Bu bizim için büyük bir şans. Hepimizin niyeti ortak aklı hakim kılarak çıtamızı yükseltmektir. İlçelerimizin gelişmesi ilimizin gelişmesi demektir. Bu yüzden ilçelerimizdeki büyümeyi, istihdamı, işgücü potansiyelini, avantajlarını önemsiyoruz. Başarıyı birlikteliğin bir sonucu olarak görüyor, birlikte hareket etmenin ciddiyetin gücüne inanıyoruz. Gelişmeye devam etmek konusunda bütün ilçe belediyelerimiz ve büyükşehir belediyemiz ile hemfikiriz. Bu memnuniyet verici”

SATSO Yönetimi ile diğer STK temsilcilerinin gerçekleştirdiği ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getiren Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; SATSO başta olmak üzere diğer STK larla işbirliği ile şehrin kalkınması yolunda hizmet etmeyi önemsiyoruz. SATSO şehrimizin ilerlemesinde bir lokomotif görevi görmektedir. SATSO ile geçmiş dönemde Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezi projesinde birlikte çalıştık. Önümüzdeki süreçte de yeni projeler ile fikri ve yapısal anlamda uzlaşmaya daima hazırız. İlçemizde ve şehrimizde kalkınma yolunda SATSO ile çok rahat yol alacağımıza inanıyoruz.”dedi

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

653 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle