Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Eylül 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

SASKİ KÖYLERİN SU SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜYOR

Kulfallar-Mahallesi-Muhtarı-Yavuz-KılıçSASKİ’nin Geyve’de hayata geçirdiği içmesuyu çalışmaları vatandaşlarda memnuniyet oluşturdu.

Kulfallar Mahallesi Muhtarı Kılıç, “Artık SASKİ’yle mahallelerimize hızlı ve kaliteli hizmet geliyor” ifadelerini kullanırken; Eşme Mahallesi Muhtarı Topuz, “SASKİ gerek içmesuyu gerekse atıksu konusunda tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor. SASKİ’den çok memnunuz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, yeni büyükşehir yasasının ardından hizmet alanına yeni dahil olan ilçelerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda kısa bir süre önce Geyve Güney Mahallesi’ne 25 tonluk içmesuyu deposu yerleştiren SASKİ, ilçeye bağlı Kulfallar Mahallesi’nde de çalışmalarını tamamladı. Türkiye’de ilk kez SASKİ tarafından uygulanan, içmesuyu ihtiyacına hızlı ve güvenli çözüm üreten betonarme depoların ikincisi Kulfallar Mahallesi’ne yerleştirildi. Kulfallar Mahallesi Muhtarı Yavuz Kılıç, hayata geçirilen yatırımdan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ’ye teşekkür etti.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Kılıç, “Artık tüm içmesuyu ve kanalizasyon hizmetlerimiz SASKİ’ye bağlandı. Biz de mahallemizin içmesuyu deposuna ihtiyacı olduğunu yetkililere ilettik. Allah razı olsun, kısa süre içerisinde isteğimiz gerçekleşti. Mahallemize 50 tonluk içmesuyu deposu yerleştirildi. SASKİ’ye hizmet talebini ilettiğimiz an hemen çalışmalar başlıyor. Artık SASKİ’yle mahallelerimize hızlı ve kaliteli hizmet geliyor. Bu yatırımdan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu ve SASKİ Genel Müdürümüz Sayın Rüstem Keleş’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sorunları SASKİ ÇözdüEşme-Mahallesi-Muhtarı-Hüseyin-Topuz

Geyve’ye bağlı Eşme Mahallesi Muhtarı Hüseyin Topuz ise, “SASKİ ile çalışmalarımızı tamamladık.İnşallah kısa süre içerisinde mahallemize 25 tonluk yeni bir depo yerleştirilecek. Ayrıca mahallemizin yüksek kesimlerinde zaman zaman su yetersizliği yaşanıyordu. Bu sorunu da SASKİ çözdü. SASKİ bize bir telefon kadar yakın. Bir sorunumuz olduğunda yetkililere saat kaç olursa olsun ulaşım sağlıyoruz. SASKİ gerek içmesuyu gerekse atıksu konusunda tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor. SASKİ’den çok memnunuz” ifadelerini kullandı.

GEYVE-MUHTARLARDAN-SASKİYE-TESEKKUR-

2337 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle