Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Şubat 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet

Sarıgazi Güzelleşiyor

Sarıgazi Güzelleşiyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe merkezindeki çalışmalarımız ile birlikte mahalle/Köylerdede yaptığımız çalışmalarımız ile Geyvemizi ilmek ilmek örüyoruz. ” Amacımız tüm cadde ve sokaklarımızın tamamını eksiksiz bir şekilde yapabilmek” dedi.

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün programı dahilinde mahallelerde kilitli parke çalışmaları devam ediyor.

Şair Ahmet Kutsi Tecer’in
Orda bir köy var, uzakta
O köy bizim köyümüzdür.
Gezmesek de, tozmasak da
O köy bizim köyümüzdür..

dizeleriyle şiirinde bahsettiği Geyve’nin Sarıgazi Mahallesinde alt yapı çalışmalarının ardından kilitli parke çalışmaları da tamamlandı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya beraberinde Sarıgazi Mahallesi Muhtarı Cevdet Özcan ve Kozan Mahallesi muhtarı İlhan Üzüm ile bir süre vatandaşlarla sohbet ettikten sonra, Fen işleri müdürlüğünce sürdürülen köy içindeki çalışmaları inceledi.

Belediyemizin kendi öz sermayesi ile köylerimizde kilitli parke çalışmalarımıza süratle devam ettiklerini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Vatandaşlarımızın ayaklarının çamura değmemesi için tüm ekibimizle mesai şartı aramaksızın çalışıyoruz. Halka hizmet Hakka hizmet mantığı ile çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Biz planladığımız program ve bütçemiz doğrultusunda hizmet götürüyoruz. İnşallah diğer mahallerimizin hepsine hizmet götüreceğiz. Biz sadece bir bölgenin değil, tüm mahallelerimizin duasını almak istiyoruz. Elhamdülillah sizlerden aldığımız güçle hizmetlerimize hizmet, gücümüze güç katıyoruz. Durmak, yorulmak yok. Geyve’de Huzura ve Hizmet Devam, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2742 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Sarıgazi Güzelleşiyor için 1 yorum

  1. geyveli dedi ki:

    Selamun Aleyküm Muhterem Başkanım Murat Bey, Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Geçen gün Taraklı ilçesinde idim Çarşıdan tepeye doğru yürüyüşümde İstanbul da Din Görevlisi olup da emekli olan Hafız hocamızın adını bir sokaga vermişler doğrusu aklıma Yıllarca GEYVE İMAM HATİP LİSESİ öğrencilerine maddi ve manevi destek sağlayan, Kuran Kursu hocalığı yapan HAFIZ NİHAT EREN in adını Geyve de bir caddeye vermemiz mümkün değilmidir diye aklıma geldi
    Hafız Nihat EREN hocanın çocukları yok idi çünkü engelli idi evlenemedi. Ancak GEYVE İHL neslin de emeği vardır. sadece hatırlatıyorum . saygılarımla…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle