Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Aralık 2015 | Dünya, Gündem, Teknoloji

SAMSUNG NOTE 4 ÖZELLİKLERİ

SAMSUNG NOTE 4 ÖZELLİKLERİGüneykore merkezli olarak 1938 yılında kurulmuş olan Samsung firması günümüzde elektronik ürünlerde ismi en çok duyulan markalar arasında yer almaktadır. Teknoloji harikası şık tasarım ve modelleri ile donanım özellikleri bakımından farklılık gösteren Samsung note 4 ile bir akıllı telefondan daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde telefon modelleri özellikleri, tasarımları ve donanımları bakımından birçok yönde farklılık gösteren ürünleri de beraberinde getirmektedir.

Samsung markalar arasında en çok duyulan isimlerden biri olmasının nedeni ise sürekli gelişme gösteren yeniliklere imza atmasıdır. Samsung note 4 akıllı telefonun en önemli özelliği ise göze çarpan ekran kalitesi ve çözünürlüğü olmaktadır. Sağlamlık ve dayanıklılık açısından testlerden başarı ile geçen note 4 özellikleri bakımından da eşsiz tasarım ve çizilmeyen yapısıyla ilgi çekmektedir. Ekran büyüklüğü, görüntü kalitesi ve dayanıklılığı ile bir akıllı telefondan daha fazlasını sizlere sunmaktadır.

Bir akıllı telefondan daha fazlasına sahip olan note 4 şimdiye kadar tüm piyasada var olan akıllı telefonlardan daha üstün çözünürlük kapasitesine sahiptir. Ekran çözünürlüğünün yüksek olması ile birlikte daha fazla güç harcayacağı düşüncesine de karşı olarak yüksek pil kapasitesi ve hızlı şarj özelliği de yer almaktadır. Üst düzey ekran, gelişmiş kamera ve parlak net görüntüleri ile değerli anlarınızı en iyi şekilde kaydetmenize olanak sağlar. Samsung note 4 model ve özelliklerine http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/note-4-p203982383/ sitesinden rahatlıkla inceleyip satın alabilirsiniz.

1229 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle