Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2012 | Dünya, Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Spor

Taner ve Rümeysa döndü…

Karadağ’da yapılan balkan çocuklar (yıldızlar) şampiyonasında ikinci olan Taner Koç, Üçüncü olan Rümeysa Yıldız, bugün yurda döndüler. Şampiyonaya Yunanistan, Sırbistan, Karadağ, Bulgaristan, Makedonya, Hırvatistan, Arnavutluk, Türkiye, Bosna Hersek, Slovenya, Romanya, ve balkan federasyonuna üye olan Güney Kıbrıs ve Macaristan katıldı.

Geyve karate spor kulübü sporcusu Taner Koç, birinci turda Karadağ’lı rakibini 6-0, ikinci turda Yunan rakibini 3-0, üçüncü turda yine Yunan rakibini 4-3 yendi ve finale çıktı. Finalde milli takımdan arkadaşı ile karşılaşan Taner rakibine 4-0 yenilerek ikinci oldu.

Kobaş karate spor kulübü sporcusu Rümeysa Yıldız birinci turda Bosnalı rakibine 2-1 yenildi, Bosnalı finale kalınca Rümeysa üçüncülük maçlarına kaldı. Rümeysa üçüncülük birinci tur maçında Makedon rakibini 9-0, ikinci turda G.Kıbrıs’lı rakibini 6-0 yenerek üçüncü oldu.

Şampiyonada Kobaş karate spor kulübü antrenörlerinden Emel Sınırcı’da milli takım antrenörü olarak görev aldı.

Teknik direktör Uğur Kobaş ve antrenör Emel Sınırcı “Sporcularımız ilk defa milli oldular ve güzel başarı kazandılar. Katılan ülke ve sporcu sayısı yüksekti. Gerek milli takım, gerek ilimiz sporcuları için turnuva çok yararlı oldu. Sporcularımız Tener Koç, Rümeysa Yıldız ve hatta derece yapamayan kulübümüz sporcusu Ömer Faruk Duru’yuda kutluyoruz.

NOT:RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

1692 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Şampiyonlarımız Yurda Döndü.. için 2 Yorum

  1. İRFAN KARAÇAYIR dedi ki:

    Sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

  2. HASAN dedi ki:

    Sporcularımıza başarılarından dolayı güzel yurdumuzu güzel vatanımızı temsil ettikleri için çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle