Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Temmuz 2011 | Manşet, Spor

 

Geyve’de başarılar ödüllendirildi…

Eskişehir’de yapılan minikler, yıldızlar bay, bayan Türkiye karate şampiyonasın da derece yapan sporcular ödüllendirildi.

Kilolarında Türkiye şampiyonu olan Aslınur Mutluay, Yasin Arıkan, Türkiye üçüncüsü olan Sabri Berkay Şenol İlk olarak Geyve belediye başkanı Murat Kaya tarafından makamında ağırlandı. Dereceye giren sporcuları aldıkları başarıların dolayı kutlayan başkan Kaya, ilçesinden Avrupa şampiyonu çıkması halinde otomobil ile ödüllendireceğini söyledi. Yeter ki ilçemize başarı gelsin. Sporcularımız ve ailelerini kutluyorum. Dedi.

Daha sonra halk eğitimi ziyaret eden karatecileri halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır ve müdür yardımcıları karşıladı. Alınan başarılardan dolayı mutlu olduklarını belirten müdür ve yardımcıları, şampiyon olan Aslınur Mutluay’a halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır altın, diğer şampiyon Yasin Arıkan’a halk eğitim müdür yardımcısı Mehmet Doğan altın, Türkiye üçüncüsü Sabri Berkay Şenol’a halk eğitim müdür yardımcısı Resul Günbilek birer altın takarak ödüllendirdiler.

Antrenör Uğur Kobaş” Başarı onurlandırıldığı ve taçlandırıldığı zaman başarı olur. Biz başarıyı aldık, belediye başkanı Murat Kaya, Halk eğitim müdürümüz İrfan Karaçayır ve yardımcıları Resul Günbilek ve Mehmet Doğan tarafından onurlandırıldık, taçlandırıldık. Bu teşvikler bizleri daha çok hırslandırıyor. Bundan sonra başarılarımızı devam ettirmekte tek hedefimiz. Destek olanlara teşekkür ediyorum. dedi

354 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle