Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler, Videolar

Şampiyonlar Coşkuyla Karşılandı

ŞAMPİYONLAR COŞKUYLA KARŞILANDI

Futsal şampiyonu olan Alifuatpaşa Ortaokulu, öğrenciler tarafından coşkuyla karşılandı.

Sakarya İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan Kız Futsal Turnuvasında Alifuatpaşa Ortaokulu şampiyon oldu.

İlimizi bölge turnuvasında temsil edecek olan Alifuatpaşa Ortaokulu Kız Futsal Takımı uzun süredir devam eden şampiyonada finalist oldu. 13.03.2019 Çarşamba günü Adapazarı Yenikent Kapalı Spor salonunda rakibini 1-0 yenen Alifuatpaşa Ortaokulu Şampiyon olarak turnuvayı tamamladı. Şampiyonluk maçının tek golünü aynı zamanda turnuvanın gol kraliçesi Betül Toy attı.

Alifuatpaşa Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Barış Orman tarafından çalıştırılan Okul Kız Futsal takımının başarısı Alifuatpaşa Ortaokulu veli, öğretmen ve öğrencileri tarafından coşku İle karşılandı.

Alifuatpaşa Ortaokulu müdürü Bahatdin Aydemir konuyla ilgili şunları söyledi: Kız Futsal Takımımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum.. Alifuatpaşa Ortaokulunun akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki başarıları devam edecektir. Yetenekli öğrencilerimiz bu yeteneklerini geliştirmeleri konusunda her zaman desteklenecektir. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un ifade ettiği gibi öğrencilerimizin çift kanatlı yetiştirilmesi konusunda bu misyonunu üstlendiklerini ifade etti.

Okul Müdürü Bahatdin Aydemir ayrıca desteklerinden dolayı Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Doğan’a turnuva boyunca öğrencilerin Adapazarı’na ulaşımları konusundaki katkılarından dolayı Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

2127 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle