Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Aralık 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sakarya, Spor, Videolar

Şampiyon Serap’a Başkan Kaya’dan Altın…

 

Geyve İlçesi Şehren Köyünde yaşayan anne ve babasını ziyaret e gelen, Dünya Karate 3. üncüsü sporcu Serap Özçelik’e Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Cumhuriyet Altını taktı.

Serap Özçelik Belediye Başkanı Kaya’yı ziyarete Babası Necdet Özçelik, Uluslar Arası Hakem ve Eğitmen Uğur Kobaş ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yıldız ile birlikte geldi.

Başkan Kaya ziyarette, Şampiyon Serap Özçelik’i kutladı, başarılarının devamını diledi ve tam Cumhuriyet Altını ile ödüllendirdi. Kendisinden Dünya şampiyonluğu beklediğini ifade etti.

Özçelik kısaca, şampiyonluk maçları konusunda bilgiler verdi.Ailesine ve özellikle kendisine antremanlarında büyük destek veren Eğitmen ve Hakem Uğur Kobaş’a teşekkür etti.

SERAP ÖZÇELİK’İN ŞAMPİYONLUK HİKAYESİ


Dünya 3.üncüsü Geyveli Karatecimiz Serap… ile geyvemedya

 

 

Serap Özçelik kısa açıklamasında şunları söyledi: ‘1988 doğumluyum. 12 yaşından beri spor yapıyorum. Her yaşta ve herkese spor yapmalarını öneriyorum. Başarılı olmak için, bir hedef belirlemek ve o hedefe ulaşmakiçin çalışmak gerekiyor. Bana antremanlarda büyük destek veren hocam Uğur Kobaş’a çok teşekkür ederim. Ben kendimi hep Geyveli kabul ettim. İstanbul iline hiç adapte olamadım. Anneanneme, babaanneme ve dedeme bulduğum her fırsatta geldim. Bayramları genellikle köyde geçiririz. Benim en büyük keyiflerimden biriside budur.’

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

4100 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Şampiyon Serap Özçelik’e Başkan Kaya’dan Altın.. “VİDEO” için 1 yorum

  1. YAVUZ SALMAN dedi ki:

    ARKADAŞIMIZI GÖSTERMİŞ OLDUĞU BAŞARISINDAN DOLAYI CANİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM. GEYVELİ KARDEŞLERİMİZE DE ÖRNEK TEŞKİL EDECEĞİNİ UMUYORUM. BİREYSEL SPOR DALLARINA (KARATE, GÜREŞ, JUDO) YÖNELMELERİ KONUSUNDA TAVSİYEDE BULUNUYORUMM.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle