Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Şubat 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Spor, Sür Manşet

Şampiyon Karatecilere Ödül…

turkiye-sampiyonasinda-dereceye-giren-geyveli-karetecilere-ödül- (7)Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Türkiye Şampiyonasında 3. olan minik karatecilere ödüllerini verdi.

26 – 31 Ocak 2016 tarihlerinde Bursa İlinde yapılan; “Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası” n da (Yıldızlar 2002 – 2006 doğumlu) Türkiye 3. olan sporcuları İlçe Kaymakamı İlyas Memiş makamında kabul ederek çeyrek altın ve kupa ile ödüllendirdi.

Ödül Töreninde; İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, Uluslararası Karate Hakemi Uğur Kobaş, Karate Hakemi ve Usta Öğretici Memduh Sakarya,şampiyon sporcular ve aileleri hazır bulundu.

Uğur Kobaş kısa açıklamasında şu bilgileri verdi. “Bursa İlinde yapılan şampiyona 5 gün sürdü. 57 ilden 2500 sporcu katıldı.Şampiyonanın 1. ve 2. leri Sırbistan da ki Balkan Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecekler. 3. ler Erzurum ilinde yapılacak olan Uluslar arası şampiyonaya katılacaklar. Aslınur Mutluay 2002 doğumlu, Osmangazi Ortaokulunda okuyor. 54 kg da Türkiye 3. oldu. Talha Berkant Karaca 2006 doğumlu. Cemal Gürsel İlkokulunda okuyor. 50 kg da Türkiye 3. oldu.”

İlçe Kaymakamı Memiş kısa konuşmasında; Öğrencilerin spor ile uğraşmalarının onların başarılarını arttıracağını, pozitif düşüneceklerini belirtti. Başarılı olan sporcu öğrencilerin de diğer arkadaşlarına iyi örnek teşkil edeceğini söyledi ve başarılarından dolayı sporcuları, hocalarını ve ailelerini kutladığını açıkladı.
Namık Cihan/Geyvemedya.com

1206 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle