Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mart 2016 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Sakarya’ya şehit ateşi düştü

Hakkari Yüksekova’da terör operasyonları sırasında Sakaryalı özel harekat polisi Yasin Boran şehit oldu.

sakaryali-yasin-boran-sehit-oldu- (2)

Acı haber şehidin Serdivan ilçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde yaşayan annesi Yasemin ve babası Recai Boran ve kardeşine ulaştırıldı. Şehidin ailesinin yaşadığı apartmana sağlık ekibi ile birlikte gelen İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar acı haberi verdi.

Baba Recai Boran acı haberle yıkıldı. Şehidin ailesinin yaşadığı apartmana Türk bayrağı asıldı. Acı haberin ulaşmasının ardından bir çok kişi şehidin ailesine taziye ziyaretinde bulunmaya geliyor.

Vali Hüsayin Avni Coş da geldi

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, şehit ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Vali Coş, şehidin Ailesinin yaşadığı Kemalpaşa Mahallesi’ndeki eve geldi. Coş, şehidin annesi Yasemin ve babası Recai Boran’a başsağlığı diledi. Öte yandan şehidin aslen Ankaralı olduğu öğrenilirken, cenazesinin Sakarya’da mı yoksa Ankarada mı toprağa verileceğine henüz karar verilmedi.

Türk bayrakları asıldı

Şehidin ailesinin yaşadığı apartman ve çevresindeki binalara Türk bayrakları asıldı. Acı haberin ulaşmasının ardından şehidin ailesinin komşuları binalarını Türk bayraklarıyla donattı.

Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü de şehit ailesinin kaldığı apartmanın önüne taziye çadırı kurdu. Ev taziyeye gelenlerle dolup taşıyor.

Sakarya Garnizon Komutanı ve İl Jandarma Alay Komutanı Emin Dursun’da şehidin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehidin evinin önünde Kur’an ı Kerim okunuyor

Zeki Toçoğlu da taziyeye geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da Şehidin ailesinin evine gelerek baba Recai Boran, anne Yasemin Boran ve şehidin kardeşine başsağlığı diledi.(sakaryarehberim.com)

Hakkari Yüksekova da terör operasyonları sırasında şehit olan özel harekatçı Yasin Boran’ın Ankara’da toprağa verileceği öğrenildi.

Yüksekova’da şehit düşen Boran’ın cenazesinin Hakkari’deki törenin ardından Ankara Altındağ ilçesine gönderileceği öğrenildi.

Şehidin Serdivan’daki ailesinin de Ankara’ya gideceği belirtildi

2345 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle