Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler, Videolar

Sakaryasporun Bizim Stad Belgeseli Yayında

Sakaryasporun Bizim Stad Belgeseli Yayında

Sakaryaspor sevdalıları tarafından oluşturulan Akademi Sakaryaspor tarafından hazırlanan ve gösterime girdikten sonra kapalı gişe oynayarak rekor kıran ‘Bizim Stat’ Belgeseli artık tek tıkla izlenebilecek.

Akademi Sakaryaspor tarafından hazırlanarak gösterime giren ‘Bizim Stat’ Belgeseli, 2014 yılında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclisi tarafından yeni stadın yapımı için TOKİ’ye devredilen Sakarya Atatürk Stadyumu’nun yıkılma kararı sonrasında kısa bir sürede çekimleri tamamlanarak vizyona girdi. 250 kişilik Gala ile vizyona giren ve yayın tarihi boyunca kapalı gişe olarak izlenen ‘Bizim Stat’ Belgeseli, Akademi Sakaryaspor’a ait resmi youtube hesabından yayınlandı.

İçerisinde efsane başkanların, oyuncuların ve taraftarların yer aldığı bu belgeselde Sakaryaspor’un yaşadığı şampiyonluklardan geçirdiği zor günlere kadar her şey yer alırken şehrin önemli isimlerinin de yer aldığı belgeselde Sakaryaspor’un renklerinin nasıl bulunduğuna kadar bir çok gizli kalmış konu da göz önüne çıktı.

İŞTE O BELGESEL..

;

801 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle