Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Haziran 2011 | Manşet, Spor

SAKARYASPOR SEZONU AÇTI…….

 

Bu sezon Bank Asya da mücadele edecek olan Sakaryaspor, 2011-2012 sezonunun hazırlıklarına teknik direktör Şaban Yıldırım yönetimin de başladı.Rüstemler Tesislerinde bir araya gelen yeşil siyahlı futbolcular,Başkan Halit Evin ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı açılış öncesi, kurban kesilerek yeni sezonun ilk antrenmanıgerçekleştirdi.

Yeşil Siyahlı futbolcular, Teknik Direktör Şaban Yıldırım, yardımcıları Mesut Ünal, Vedat Battal,Sebahattin Yenilmez,Veysel Beşik,Murat Balaban yönetiminde Rüstemler Tesisleri’nde bir araya geldi.

Bugün gerçekleşen ilk antrenmana mazeretleri nedeniyle bir gün izinli olan İlkay ve Zafer ile sakatlığı bulunan Çağlar dışında tüm futbolcular katıldı.

Yeşil Siyahlıların sağlık kontrolleri Çarşamba ve Perşembe Günü, Ada Tıp Hastanesin de gerçekleştirilecek. Cuma günü ise bir takım özel testler gerçekleştirilip futbolcularımızın son durumları değ erlendirilecek.Önümüzdeki Salı Günü ise Laktak Testleri gerçekleşecek.

GÜNDE ÇİFT ANTRENMAN

Teknik Ekip tarafından belirlenen programa göre, sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapılacak. Sabah çalışması saat 10.00’da, ögleden sonra antrenmanı da saat 18.00’da gerçekleşecek.

2782 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle