Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Haziran 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor, Sür Manşet, üst Haberler

Sakaryaspor KOngresinde Gerginlik..Adaylar Çekildiler

Adaylıktan çekildiler!

Sakaryaspor kongresinde gergin anlar yaşandı. Gerginliğin ardından önce Nalbant sonrasında ise Cumhur Genç listesini geri çektiğini açıkladı

Sakaryaspor kongresinde gergin anlar yaşandı. Gerginliğin ardından İbrahim Nalbant başkan adaylığından çekildiğini açıkladı.

Kararın ardından Başkan Adayı Cumhur Genç konuşma yapmak üzere kürsüye çıktı. Genç konuşmasında; Biz hayatımız boyunca buradaki herkes gibi onurlu yaşamış insanlarız. Buraya onurumuzla geldik. Allah nasip ederse onurumuzla ayrılacağız. Sakaryaspor bir olgudur. Kimseden icazet almaz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce dün gece beni aradı ‘seçimden çekil’ dedi. Biz ‘yarın kongrede aday olacağız’ dedik. Bugün yine aracılar yollandı çekilmemiz için ama biz çekilmedik. Buraya kadar gelebildik. Keşke seçim olsaydı. Farkı da herkes görseydi… ‘Seçimi alacağız’ dedik. Nitekim de aldık. Sakaryaspor yönetimi kimseden icazet almaz. Bunu da göstermiş olduk. Siyasi iradeye rağmen bu iş yürütülemez. Bizler yine de işi Büyükşehir’e, siyasilere emanet ediyoruz. Adaylıktan çekiliyoruz” diyerek adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Cumhur Genç’in adaylıktan çekilmesiyle birlikte kongrede yarışa talip kimse kalmayınca Dİvan heyeti açıklama yaparak kongreyi kapattıklarını ilat ettiler.
Sakaryaspor’u kimin yöneteceği ve kongrenin ne zaman olacağı sorusunun cevabını mahkeme belirleyecek.

Gerçekleşmeyen kongre ve sonrası için iki seçenek bulunuyor. Mahkeme heyeti kulübü kongreye hazırlaması için kayyum atayabilir. Kayyum olasılığı yüksek ihtimal olurken Cevat Ekşi ve yönetiminin de kongre gerçekleşene kadar görevde kalması mümkün görünüyor.

KAYNAK:Haberlisin.com

1097 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle