Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mart 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Gündem, Sakarya

Sakarya’lı Öğrencinin Yurtta Esrarengiz Ölümü..

ahmet-furkan-t-yurtta-asılı-olarak-bulundu-İstanbul’da bir fen lisesinde öğrenim gören Sakaryalı öğrenci, kaldığı yurdun çamaşırhanesinde asılı bulundu.

Kadıköy Atatürk Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Furkan T. çamaşırhanede havalandırma borusuna asılı halde buldu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı

Erenler Bekirpaşa’da oturan bir ailenin çocuğu olan ve geçen yıl girdiği TEOG sınavıyla İstanbul’da bir fen lisesini kazanan öğrenci geçtiğimiz Pazar günü yurtta asılı olarak bulundu.

İstanbul Çamlıca’daki Ünalan Öğrenci Yurdu’nda kalan Kadıköy Atatürk Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Furkan T. önceki gün derse girmedi.

Gence ulaşılamayınca okula ait yurda giden öğretmenler, 15 yaşındaki Ahmet Furkan’ı çamaşırhanede havalandırma borusuna asılı halde buldu.

Polis, Ahmet Furkan T.’nin ayağına bağlanmış 1 metre uzunluğunda bir ip olması nedeniyle ölümünü şüpheli buldu. Soruşturma başlatılılarak çocuğun cenazesi Adli Tıp Kurumu’nda gönderildi..

Yapılan inceleme sonrası çocuk defnedildi. Savcılık Adli Tıp raporuna göre olayla ilgili nihai kararını verecek.

3192 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle