Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Videolar, Yaşam

Sakarya Yerel Kültür Derneğinden Ziyaret…

drnk zyrt.2Geyve Yerel Kültür Derneği, kendilerine nezaket ziyareti yapan “Sakarya Yerel Kültür Derneği” Yönetimini ağırladı.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Özgür Aygün ve Yön. Kur. Üyesi Şükrü Özkan, Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan ve Yön. Kur. Üyeleri Erdinç Tuna-Mehmet  Arış-Yusuf Yıldız-Neşet Çakır ile görüştü.

Görüşmede yaptığı açıklamasında, Sakarya YKD Bşk. Aygün :”Sakarya Yerel Kültür Derneği olarak her türlü çalışmalarımızda, diğer ilçelerde de  olduğu gibi, Geyve Yerel Kültür Derneği ile ortak hareket edeceğiz. Geyve Yerel Kültür Dereneğinin, geçmişten gelen kültürü geleceğe taşımak adına çok güzel projeler hazırladığını öğrenmek bizleri çok sevindirdi. Üzerimize düşenleri yapmağa hazırız. Dernek üyelerinin de yardıma hazır olduklarını öğrenmekten onur duydum.” Dedi.

Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan açıklamasında:”Geyve Yerel Kültür Derneği olarak onurlu miraslarımızı geleceğe taşımak adına, korumak adına ve tanıtmak adına hiç bir engel tanımayacağımızın bilinmesini isteriz. Desteklerini açıklayan ve yanımızda olmalarından onur duyacağımız, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Özgür Aygün ve Yön. Kur. üyelerine teşekkür ederim.” Dedi.

SKYD Başkanı Özgür AYGÜN’ün GEYVE ZİYARETİ


DSCF3729 ile geyvemedya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1659 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle