Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sakarya

Vali Büyük İncelemelerde Bulundu…

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Geyve İlçesinde incelemelerde bulundu.

Vali Büyük’ün inceleme gezisinde heyette;  İl Jan. Alay Kom. Jan. AlbAdnan Arslan, İl Özel İd. Gen. Skr. Recep Soytürk, İl Milli Eğt. Md. . Selim Yavuz Sadıka, İl Gıda tarım ve Hayvancılık Md. Abdullah Keskin, Geyve Kamakamı İdris Akbıyık, İlçe Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jan. Komutanı Jan. Üstğm. Lütfü Varol, İlçe Özel İd. Md. Resul Şenel, İl Genel Meclisi Üyeleri Şükrü Çelik ve Neşet Çakır, Kaymakamlık Yazı İşl.Md.Atilla Vardar, İlçe Mili Eğitim Müd. Beşir Nalbant, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Md. Taner Katipoğlu yer aldı.

Heyet önce Safibey Köyü yakınında yapımı devam eden; ALTANEA Gıda A.Ş. ait enerji içeceği fabrikası inşaat alanında yetkililerden bilgi aldı. Vali Büyük yakındaki tarlada kereviz yıkayanların giderek, yaapılan işler ve aşaamaları konularında bilgi aldı.

Vali Büyük ve beraberindekiler, Geyve İlçesi D 650 yolu, Taraklı D 150 yolu I. Etap ve II. Etap bağlantı yolları inşaat alanında bulunan şantiyeyi ziyaret ederek, şantiye yetkililerden yapılan çalışmalar ve gelinen son aşama ile ilgili olarak bilgi aldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1325 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle