Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Sakarya Öğrenci Meclisi Toplandı

Sakarya Öğrenci Meclisi Toplandı

Okullarda seçilen öğrenci başkanları, Sakarya Valisi İrfan Balkanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre başkanlığında toplandı.

SABAH KAHVALTISINDA BULUŞTULAR

Adapazarı Erol Olçok Anadolu Lisesin yemekhanesinde düzenlenen toplantıya Geyve’yi temsilen Elvan BeyAnadolu Lisesi öğrenci başkanı Oktay Arslantaş ve diğer15 ilçenin Öğrenci Meclis Başkanları katıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim müdürü Pervin Töre ev sahipliği yaptı. İl Milli Eğitim Müdürü Töre, öğrencilerle birlikte kahvaltı ederek sohbet etti.

VALİ’NİN BAŞKANLIĞINDA TOPLANTI

Öğlenden sonra Sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu’n da bulunduğu toplantıya Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdür Bahatdin Aydemir ve tüm ilçelerin Milli Eğitim Müdürleri de katıldı.

Toplantıda Sakarya Öğrenci Meclis Başkanı Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi Rahmi Can Şaşan, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve Sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu birer konuşma yaptılar. Daha sonra vali ve MEM öğrencilerin soru ve isteklerine cevap verdiler.

Öğrenciler bu toplantıdan memnun ayrıldılar.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1951 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle