Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Temmuz 2012 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sağlık, Sakarya, Yaşam

Sakarya nehrinin her geçen gün daha da kirletildiği bilinen bir gerçek olsada, uygulamanın geceye kaydırılması gözlerden kaçmadı.

Alifuatpaşa Beldesinde Sakarya Nehri kenarındaki ‘Belediye Parkı’na gece serinlemek amacı ile gidenler, nehirdeki kirliliği görünce sebep olanlara lanet yağdırdı.

Vatandaşlar; ‘Ülkemizin sayılı akarsularından olan şu güzelim nehir yöremizde tarımda sulamada da kullanılıyor, gecenin karanlığına sığınarak onu kirletenlere lanet olsun, yöneticiler uyuyorlarmı?’ diyerek duygularını açıkladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3599 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Sakarya Nehrinde Gece Kirliliği için 2 Yorum

  1. misafir dedi ki:

    HIZLI TRE İNŞAATINDA ŞU AN SAKARYANIN İÇERİSİNE AYAK YAPILIYOR SUYUN BULANIK OLMASI ŞU AN ONDAN DAMAR DAMAROLMUŞ ÇAMUR AKIYOR

  2. İbrahim AÇILAN dedi ki:

    OSMANELİ’DEN BU TARAFA HEP UZAYLILAR İSTİLA ETMİŞ SAKARYA KIYILARINI. GEZEGENLERİNDEKİ ATIKLARI DA GETİRİP GETİRİP SAKARYA’YA DÖKÜYORLAR. BUNLAR BİZİM ATIKLARIMIZ DEĞİL ELBET. SAKARYA NEHRİ ŞU ANDA TUNA NEHRİNDEN SONRA DÜNYANIN İKİNCİ KİRLİ NEHRİ. HA GAYRET, YAKINDA BİRİNCİ OLACAKTIR. ÇOK DEĞİL, 20-30 YIL İÇİNDE SAKARYA NEHRİ SAKARYA OVASININ KAATİLİ OLACAKTIR. HA GAYRET, DEVAM.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle