Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mart 2012 | Geyve, Manşet, Yaşam

Sakarya Nehrinin suları yükseldi.

Sakarya nehrinde dağlardan karların erimesi ile artan su Pamukova Ak-gıda altında faaliyet gösteren Özdemirler Yol inşaat şantiyesinin etrafını sardı.Akşam saatlerinde daha da yükselen Sakarya nehri suları yer yer Şantiye ye giden yolu da sular altında bıraktı.

Şantiyede çalışanlar kaldıkları yeri önce hafriyat la doldurdukları için şimdilik yarım ada gibi suların ortasında kaldılar.

Ancak aynı bölgeden Cihadiye Köyü bölgesine devam eden kara yolu ise suların yükselmesi yüzünden tamamen kapandı. Daha ileride bir tavuk çiftliğinde çalışanların akşam saatlerinde telefonla “Tavuk çiftliğimizi su bastı yardım edin” diye bir tanıdıklarını aramalarından sonra bir daha telefonlarının cevap vermemesi Pamukova Kaymakamlığını harekete geçirdi. Pamukova Kaymakam’ı Tuncay Dursun haberi duyduktan sonra Görüştüğü Cihadiye köyü muhtarı Emel Varol’dan aldığı bilgide gün boyu bölgede köylülerin olduğunu kendilerinin çiftlik hakkında olumsuz bilgi almadıklarını söyledi.

Kaymakam konu ile ilgili yetkililerden araştırma yapmalarını istedi.

KAYNAK:Pamukovahaber.com

1346 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle