Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Sakarya İl Sağlık Müdüründen Alifuatpaşa’ya Teşekkür Ziyareti

Sakarya sağlık Müdürü Murat Alemdar Alifuatpaşa ziyareti (5)Sakarya İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Murat Alemdar Alifuatpaşa’da hizmete açılan yeni 112 acil istasyon binasının tahsisi ve yapımı noktasında büyük emekleri geçen belediye başkanı Şuayip Erkan Çalık’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete İl Sağlık Md. Alemdar ile beraber İl Sağlık Md.Yrd. Dr. Serdar Değirmenci, Halk Sağlık Md.Yrd. Hızır Dişli ve Halk Sağlık Şb. Md.Yard. İbrahim Bulduk katıldı.

Başkan Çalık ile birlikte misafirler  İlhan Tan tesislerindeki öğle yemeğinden sonra yeni 112 acil binasını yerinde inceleyerek belediye hizmet binasına geçti.

Başkan Çalık; Sağlık müdürümüz ve beraberindeki heyetin ziyaretleri bizleri memnun etti. Şu anda 112 acil binasının bulunduğu yeri TCDD’den  uhdemize katarak kalıcı 112 acil istasyonunun beldemize konuşlanabilmesi için İl Sağlık Müdürlüğüne tahsisini gerçekleştirdik. Yapılan çalışmalar sonunda yeni 112 acil binası hizmete başlamış bulunmaktadır. Yeni binamız halkımıza hayırlı olmasını dilerim.dedi.

2973 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Sakarya İl Sağlık Müdüründen Alifuatpaşa’ya Teşekkür Ziyareti için 1 yorum

  1. MUSTAFA AKIN dedi ki:

    Başkanımıza Teşekkür ederim beldemize kalıcı 112 binasını kazandırdıgınız dolayı Beldemize hayırlı olması dileğiyle
    Akin Kırtasiye mustafa akın
    http://www.akıntoner.com ailesi adına

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle