Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Yaşam

Sakarya: “HEPİMİZ KARDEŞİZ.” te Buluştu…

yerel-kultur-dernekleri-sakarya-terore-lanet-yuruyusu (13)Sakarya İlinde faaliyet gösteren 43 “Yerel Kültür Dernekleri” ve “Hemşeri Dernekleri” yönetimleri, Sakarya Merkezde; AKM önünde bir basın açıklama açık hava toplantısı düzenledi. “TERÖRE LANET BULUŞMASI” adında ve “HEPİMİZ KARDEŞİZ” sloganı ile düzenlenen toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıyı Yahya Bakır yönetti. Basın Bildirisini; Erenler Yerel Kültür Derneği Başkanı Sabri Bölükbaş okudu. Toplantının sonunda, İl Müftü Yard. Ahmet İkbal Aydın dua yaptırdı.

“Geyve Yerel Kültür Derneği” de düzenlenen katılım protokolünde yer aldı. Basın açıklaması toplantısına Geyve İlçesinden de katılım olması dikkatlerden kaçmadı.

Toplantıya katılan vatandaşlarımız, ellerindeki bayrakları sallayarak ve “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez.” “Askere Uzanan Eller Kırılsın.” “Bayrağa Uzanan Eller Kırılsın.” “Polise Uzanan Eller Kırılsın.” sloganlarını sık sık seslendirdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1797 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle