Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, üst Haberler, Yaşam

ÇAKIR’DAN BÜYÜK BAŞARI

Sakarya ASKF genel sekreteri Neşet Çakır Halk oyunları Sakarya İl temsilcisi olarak gerçekleştirdiği ilk faaliyetinden büyük başarıyla çıktı.

Sakarya Halk Oyunları İl elemeleri Atatürk Spor Salonunda yapıldı.

Halk Oyunlarının açılış seremonisinin ardından Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve Halk Oyunları İl Temsilcisi Neşet Çakır konuşma yaparak, müsabakalara katılan takımlara başarılar dileyerek gelen konuklara teşekkür etti.

Sakarya Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen elemeleri , Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Fatih Çelikel, Adapazarı Gençlik Hizmetleri Spor Md.V. Yavuz Salman, ASKF İl Müdürü Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Odabaş Ahmet Silahçı Uğur Kobaş Mustafa Yavuz, Sakarya Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Geyve Yöresi Usta Öğreticileri Ahmet İşsever, Orhan Oğul, Namık Cihan, Sabri İlter izledi.

Sakarya Gençlik Merkezi ve Gençlikspor Kulübü Trabzon yöresinden , Horon kurma, Akçaabat sallama, sıksana, tanya yandan ve tanya parmak ucu ile, Ada Dans kulübü ise Muğla yöresinden İnceoğlu zeybeği, Kerimoğlu zeybeği, Abdal havası zeybeği ve Muğla Kadıoğlu zeybeği ile yarıştı.

İl Hakem Kurulundan Zahide Cengiz, Ali Metin, Osman Töre, Mehmet çelik, Metin Onay, Hüsnü Kahraman, Meltem Kapanoğlu Erkoçak, Hüseyin Börekçi, Can özcan’ın hakemliğini yaptığı yarışmalar sonunda; ADADANS ekibi birinci olarak ilimizi, Bilecik İlinde yapılacak elemelerde temsil eme hakkını kazandı.

Ekiplere kupa ve madalyalarını, yarışmayı izlemeye gelen konuklar verdi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

2325 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle