Hoşgeldiniz  

Fikret IŞIK | 03 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler, YAZARLAR

Sakarya Eski İl genel Meclis Üyeleri Pamukova’da Toplandı

Sakarya İl Genel Meclisinin değişik  dönemlerinde farklı partilerde görev yapmış eski üyeleri Pamukova’da bir araya geldi.

Pamukova  Gölpark tesislerinde gerçekleştirilen birlikteliğe önceden  il genel meclisi seçilmiş şimdi belediye başkanı olan  Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ve eski Ferizli Belediye başkanı Ahmet Soğuk ile Sakarya’nın Karasu, Kocaali, Kaynarca, Ferizli, Sapanca, Hendek, Akyazı, Karapürçek,  Geyve, Pamukova ve Taraklı ilçelerinden eskiden görev yapmış il genel meclisi üyeleri katıldı.

Toplantıyı Hendek eski il genel meclisi üyesi Adem ÖŹ yönetti.Toplantı da Belediye başkanları toplantının önemine binaen birer konuşma yaptılar. Toplantıda o dönem gurup başkanlığı yapmış başta Geyve eski İl genel Meclis Üyesi Fikret Işık olmak üzere diğer  meclis üyeleri de birer konuşma yaparak geçmiş hatıralarını anlattılar. İlçelere o dönem yapılan hizmetler anlatıldı sonradan çıkarılan 5302 yasanın hizmetlere verdiği zararlar tartışıldı.Konu hakkında eskiden görev yapmış il genel meclisi üyeleri söz alarak konuşmalar yaptı.

Geyve ilçesi adına toplantıya katılan ve 1994 1999 yıllarında il genel meclisi üyeliği yapan ilçemizin sevilen sayılan eşraflarından Soğuk hava işletmecisi  Fikret Işık söz alarak;”Engelli bir birey olarak önce engellilerin karşılaştıkları sorunları gündeme getirdi.Belediye başkanlarından tesislerine asansör ve engelli rampası yapmalarını isteyen Işık; Engelli olmayanlar engellilerin sorunlarını ANLIYAMAZ her kurum bu düzenlemeleri yapmalı bu konuda genel idarenin yazısı da mevcuttur.Aramızdan ayrılıp hakkın rahmetine kavuşan eski il genel meclisi üyelerimizi rahmetle anıyorum ve bu toplantılarda bunları da UNUTMAYALIM diyerek geçtiğimiz haftalarda vefat eden Mustafa Yıldırım abimizi de rahmetle anıyorum dedi.

Sakarya Eski İl Genel Meclis Toplantılarının bir sonrakisi Kasım ayında Akyazı’da yapılması kararlaştırıldı.Toplantının ardından topluca hatıra fotoğrafı çekildi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1489 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle