Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mart 2017 | Alt Haberler, Gündem, Sağlık, Sakarya, Teknoloji

Sakarya Diş Hastanesinde Ameliyatlar Başladı

Sakarya ADSH’de ameliyatlar başladı

Sakarya ADSH’de ameliyathanenin hizmete girmesiyle birlikte engelli hastalar genel anestezi altında ağız ve diş sağlığı hizmeti alırken, hastanede ikisi uzman üç diş hekimi de göreve başladı.

Serdivan’da dört ay önce yeni binasında hizmet vermeye başlayan Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin hastane ruhsatı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı. Restoratif Diş Tedavisi Uzamanı Funda Akın ile Endodanti Uzmanı Şenay Germi’nin yanı sıra Genel Diş Tabibi Sümeyya Niğdelioğlu’nun göreve başladığı Sakarya ADSH’de ameliyathanede hizmete girdi.

Ameliyathanenin ilk kez geçen hafta engelli bir hastanın diş tedavisinde kullanıldığını belirten Hastane Başhekimi Necmettin Çınar “Yeni binamızda ameliyathanemizin kullanılmasıyla birlikte genel anestezi altında hizmet alan engelli hastalarımıza çok daha iyi şartlarda hizmet vermeye başladık. Aramıza yeni katılan hekimlerimizin kendi istekleriyle hastanemizi tercih etmeleri de bizi ayrıca sevindiriyor. Sakarya ADSH’nin yeni binasında kısa zamanda bölgenin en iyi ağız ve diş sağlığı hastanesi olması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

3738 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle